Exteriér SVČ

EXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEKEXTERIÉR SVČ DOMEČEK

Něco o nás.

Středisko volného času Domeček ve Valašském Meziříčí, příspěvková organizace byl založen v roce 1952. Právní subjektivitu získal 1.1.1993  a následně  27.05.1996 byl zařazen do sítě škol. 1. 9.2005 přešla zřizovací povinnost z Kraje Zlín na město Valašské Meziříčí.

 

Středisko volného času Domeček Valašské Meziříčí je školské zařízení se sídlem ve Valašském Meziříčí, na ulici Zdeňka Fibicha 287. Je určeno k mimoškolnímu využití volného času , k  výchovně vzdělávací a rekreační činnosti dětí a mládeže . Ke své činnosti využívá  Dětské dopravní hřiště Záhumenní 02 ( dříve Na Mlynářce 32 ).

 

Středisko volného času Domeček ve Valašském Meziříčí patří co do velikosti, počtem zájmových útvarů a dětí v nich, množstvím akcí, rozsahem i nabídkou činnosti, k největším ve Zlínském kraji. V oblasti organizace sportovních soutěží, dopravní výchovy a účastí v různých projektech, překračuje hranice města, okresu i kraje.


Další informace

 

Nabídka zájmových aktivit na rok 2017/2018 - pdf

 

Přihláška do zájmového útvaru

Přihláška do zájmového útvaru [ 98.89 kB, PDF ]

Město Valašské Meziříčí


* Název akce SVČ DOMEČEK :
* Jméno a příjmení dítěte :
* Datum narození :
* Ulice :
* Město :
* PSČ :
* Telefon :
* Kontaktní E-mail :
* Rodné číslo :
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.